پاسخ تند طارمی به ژوله

پاسخ تند طارمی به ژوله
پاسخ تند طارمی به ژوله

در تماشا وارد شوید تا به ویدیو‌ها و کانال‌های
مد نظر خود دسترسی پیدا کنید

مرورگر شما قادر به پخش ویدیو نمی باشد.

مهدی طارمی به انتقاد ژوله در رابطه با عکس طارمی واکنش نشان داد!

برای ارسال دیدگاه لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.

در تماشا وارد شوید تا به ویدیو‌ها و کانال‌های
مد نظر خود دسترسی پیدا کنید

مرورگر شما قادر به پخش ویدیو نمی باشد.

مهدی طارمی به انتقاد ژوله در رابطه با عکس طارمی واکنش نشان داد!

برای ارسال دیدگاه لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.

به گزارش سلام سینما  امیر مهدی ژوله با ژست بازیکنان تیم ملی فوتبال در عکس رسمی‌شان شوخی کرد و در اینستاگرامش نوشت:

عكس اول: بازيكنان عشق و خوشگل و خوش تيپ و خوش پوش تيم ملی. فقط ژست رامين رضائيان يه كم يه جوری نيست؟

عكس دوم:
يه كاربر خارجي عكس بازيكنان عشق و خوشگل و خوشتپ و خوش پوش تيم ملی رو گذاشته، بعد يه كاربر ناجور گولاخ كامنت گذاشته: اون سومی از راست اسمش چيه! ديديد گفتم ژست رامين رضائيان يه كم يه جوری نيست؟

عكس سوم:
از ژست يه كم يه جوری رامين رضائيان كه بگذريم، گوش طارمی چی ميگه؟ دخترا ميذارن بيرون روسری كه مثلا با تركيب لاله و گوشواره يه كم مو و يه كم گردن دلبری كنن ، تو دقيقا به چی فكر ميكردی انداختی بيرون كلاه؟ كاربر ناجور گولاخ اينو ببينه به كامنت گذاشتن بسنده نميكنه ها!پاسخ تند طارمی به ژوله

ورود خانم‌ها كه به استاديوم ممنوعه،ببينيد مي‌تونيد يه كاری كنيد ورود آقايون هم به استاديوم ممنوع شه. ببينيد ميتونيد به يه شوخی ساده بخنديد بدون اينكه وارد زندگی خصوصی آدم‌ها بشيد يا بحث قرمز و آبی راه بندازيد يا شوخی رو از حد بگذرونيد.

 

این پست ژوله با واکنش عجیب سردار آزمون و مهدی طارمی، دو مهاجم تیم ملی فوتبال ایران همراه بود.

کامنت مهدی طارمی برای پست امیر مهدی ژوله: شما هم می‌تونی سرتو بکنی تو زندگیت و زیاده‌گویی اضافه نکنی/ کامنت سردار آزمون: تو خوبی

 

امیر مهدی ژوله از برخورد عجیب دو بازیکن تیم ملی فوتبال و پاک شدن پستش نوشت:
پست اخر منو اينستاگرام پاك كرد.
واقعا متاسفم كه گوش مهدي طارمي هم رفت جزو مقدسات.يعني ديگه با گوش يه فوتباليست هم نميشه شوخي كرد؟
بعد بازيكنان تيم ملي چهار روز مونده به جام جهاني تو اينستاگرام چيكار ميكنن؟تو كامنتاي من چيكار ميكنن؟يه شوخي ساده رو از كسي كه شغلش شوخي كردنه برنمي تابيد لااقل به روتون نياريد.
بله آقاي طارمي زياده گويي كردم كه تذكر دادم توي كامنت ها به شما و نامزدتون بي احترامي نكنن. زياده گويي كردم كه گفتم خشم بلايي كه سر پرسپوليس اورديد رو اينجا سرتون خالي نكنن.
بله آقاي آزمون من خوبم.من خوبم كه همين دو روز پيش به فدراسيون تاختم كه براي شما امكانات و بازيهاي تداركاتي مناسب فراهم نكردن.من خوبم كه همين چند روز ديگه پا ميشم ميام روسيه براي تشويق كردن تون.
ما خوبيم كه كف ميزنيم ،هورا ميكشيم و عكسهاتون رو پوستر ميكنيم و از باخت هاتون هم حماسه ميسازيم.
.
من صدسال فكر نميكردم شوخي ساده و پرت و شايد تكراري من تمركز ملي پوش هاي عزيز و قشنگمون رو پرت كنه. عذر ميخوام اگه كه اين كارو كردم.
من هم مثل همه هموطنانمون تو اين روزهاي سختي كه ميگذرونيم اميدم و نگاهم به استعداد و توانايي و لياقت شماست تا از معجزه اي كه عزمش رو داريد سيراب شم.كه ما سخت تشنه معجزه ايم.
هرجوري ميخواين فيگور بگيريد،گوشتون هم هرجا دلتون ميخواد بذاريد ولي يك لحظه به عشق و انرژي كه راهي تون كرديم شك نكنيد.
دوست تون داريم.پشت و پناهتوتيم.خدا هم پشت و پناهتون

هادی حجازی‌فر در پی گلایه امیرمهدی ژوله از برخورد تند مهدی طارمی و سردار آزمون، بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران با انتشار مطلبی از او حمایت کرد و نوشت:

سلام امیر جان. حالِ الانِ تو بیشتر اندوه هست تا عصبانیت . اندوه از بابت گره زدنِ رویایی جمعی به پدیده ای همچون فوتبالِ ملی. بلی، ما هم مثلِ تو دل بستیم به شادی و حتی غمِ جمعی که مدتهاست جُز فوتبال در عرصه دیگری تجربه اش نکرده ایم . من میدانم که ناراحتیِ الانِ تو و منِ شهروند، ناشی از شوکِ کلمه چیدَن و جمله‌بندیِ بخشی (بخش کوچکی) از ابزارِ این رویاست و خلقِ یک سوال بزرگ (و کمی ناامیدی زودتر از موعد): آیا مغز و گوشی!! که تحمّل کمی شوخیِ غیر رسمی را ندارد و چنین کلمات و برخوردی پَس می‌اندازد، میتواند مُعجزه خلق کند؟ حتی اگر بُکُند که نمی‌کند، پا برجا و زایا خواهد بود؟ راستش من در این بی هوایی و کَم هوایی تو را ترجیح میدهم به هر اتفاقِ ناممکنی که ایشان بخواهد خَلق کند. همینقدر واضح! تو بی شَک در تمامِ این سالها به گسترهِ طنز و شوخیِ ما که آدم جز با گوشِ عمه‌اش نمیتواند شوخی کند افزوده‌ای. ما لبخندهایِ دیر به دیر و کج و معوَجمان را از سالها پیش به تو مدیونیم. از همان روزها و شب‌هایی که اسم امیرمهدی ژوله بی سر و صدا، لایِ اسم‌های ناشناسِ تیتراژ گُم میشد.

پ.ن: آقا ژوله جان! گوشِ بنده در خدمتِ شماست. اگر موردِ پسند بود شوخی کن باهاش، بکِشِش، سوراخش کن، بِکَن بنداز دور. اصلا فک کن گوشِ خودته. در این حد.

پ.ن ۲: این اتفاق، دلایلِ من برایِ ترکِ این رسانه ِشخصی را تقریبا تکمیل کرد. خزیدن تویِ بی خبری و وَر رفتنی دوست داشتنی با رویاها.

پ.ن ۳: امیدوارم با برد و صعود همراه باشه بازی‌ها و دوستان مدنظر از روی نیمکت شاهد این پیروزی باشند و ما هم از ته دل عربده بکشیم و گُل گُل بکنیم.

تلفن تماس:

۶۶۰۶۶۱۴۳-۰۲۱

استفاده از مطالب سلام سینما با ذکر منبع مجاز است.

کلیه حقوق این سایت برای سلام سینما محفوظ می‌باشد.

راه های ارتباطی با ما در شبکه های اجتماعی و پاسخ به سوالات شما:

امیر مهدی ژوله پستی در اینستاگرام منتشر کرد ودر آن به شوخی با فوتبالیست ها پرداخت اما جواب خوبی از انها نگرفت.امیرمهدی ژوله یکی از نویسندگان بسیار خوب و ورزشی نویسان قدیمی است. او با انتشار عکس هایي از بازیکنان تیم ملی در اینستاگرام با رامین رضاییان و مهدی طارمی شوخی کرد

 

که این شوخی چندان به مذاق سردار آزمون و مهدی طارمی خوش نیامد و باعث واکنش آنها شد. این مسئله از دیروز حواشی زیادی ایجاد کرده . همچنین هادی حجازی فر که بازیگر فیلم لاتاری هم هست نسبت به واکنش ها به شوخی امیرمهدی ژوله با مهدی طارمی و رامین رضاییان واکنش نشان داد. در ادامه مروری بر همه ی این موضوعات داریم.

پاسخ تند طارمی به ژوله

امیر مهدی ژوله با انتشار عکسهایی از بازیکنان تیم ملی فوتبال در اینستاگرام نوشت عکس اول بازیکنان عشق و خوشگل و خوش تیپ و خوش پوش تیم ملی. فقط ژست رامین رضائیان یه کم یه جوری نیست؟

 

عکس دوم: یه کاربر خارجی عکس بازیکنان عشق و خوشگل و خوشتپ و خوش پوش تیم ملی رو گذاشته، بعد یه کاربر ناجور گولاخ کامنت گذاشته: اون سومی از راست اسمش چیه! دیدید گفتم ژست رامین رضائیان یه کم یه جوری نیست؟

 

عکس سوم: از ژست یه کم یه جوری رامین رضائیان که بگذریم، گوش طارمی چی میگه؟ دخترا میذارن بیرون روسری که مثلاً با ترکیب لاله و گوشواره یه کم مو و یه کم گردن دلبری کنن ، تو دقیقا به چی فکر می کردی انداختی بیرون کلاه؟ کاربر ناجور گولاخ اینو ببینه به کامنت گذاشتن بسنده نمیکنه ها

 

ورود خانم‌ها که به استادیوم ممنوعه،ببینید می‌تونید یه کاری کنید ورود آقایون هم به استادیوم ممنوع شه. ببینید میتونید به یه شوخی ساده بخندید بدون این که وارد زندگی خصوصی آدم‌ها بشید یا بحث قرمز و آبی راه بندازید یا شوخی رو از حد بگذرونید.

عکس بازیکنان تیم ملی در روسیه که با شوخی امیرمهدی ژوله با مهدی طارمی همراه شد

 

جنجال پس از شوخی امیرمهدی ژوله با مهدی طارمی و رضاییان

این پست ژوله باعث ناراحتی و جواب مهدی طارمی و سردار آزمون شد که ژوله در پست بعدی نسبت به این کامنت ها واکنش نشان داد.

 

امیرمهدی ژوله با انتشار عکس زیر نوشت 

پست اخر منو اینستاگرام پاک کرد. واقعا متاسفم که گوش مهدی طارمی هم رفت جزو مقدسات. یعنی دیگه با گوش یه فوتبالیست هم نمیشه شوخی کرد؟ بعد بازیکنان تیم ملی چهار روز مونده به جام جهانی تو اینستاگرام چیکار میکنن؟ تو کامنتای من چیکار میکنن؟یه شوخی ساده رو از کسیکه شغلش شوخی کردنه برنمی تابید لااقل به روتون نیارید.

 

بله آقای طارمی زیاده گویی کردم که تذکر دادم توی کامنت ها بشما و نامزدتون بی احترامی نکنن. زیاده گویی کردم که گفتم خشم بلایی که سر پرسپولیس اوردید رو این جا سرتون خالی نکنن.

کامنت هاي آزمون و طارمی پس از شوخی امیرمهدی ژوله با مهدی طارمی و رامین رضاییان بله آقای آزمون من خوبم.من خوبم که همین دو روز پیش به فدراسیون تاختم که برای شما امکانات و بازیهای تدارکاتی مناسب فراهم نکردن. من خوبم که همین چند روز دیگه پا میشم میام روسیه برای تشویق کردن تون. ما خوبیم که کف می زنیم ،هورا می‌کشیم و عکسهاتون رو پوستر می‌کنیم و از باخت هاتون هم حماسه میسازیم.

 

من صدسال فکر نمی‌کردم شوخی ساده و پرت و شاید تکراری من تمرکز ملی پوش هاي عزیز و قشنگمون رو پرت کنه.پوزش میخوام اگه که این کارو کردم.من هم مثل همه ی هموطنانمون تو این روزهای سختی که میگذرونیم امیدم و نگاهم به استعداد و توانایی و لیاقت شماست تا از معجزه اي که عزمش رو دارید سیراب شم. که ما سخت تشنه معجزه ایم.

 

هرجوری میخواین فیگور بگیرید،گوشتون هم هرجا دلتون میخواد بذارید ولی یک لحظه به عشق و انرژی که راهی تون کردیم شک نکنید. دوست تون داریم.پشت و پناهتوتیم.خدا هم پشت و پناهتون.

 

واکنش هادی حجازی فر به ماجرای شوخی امیرمهدی ژوله با مهدی طارمی و رامین رضاییان

هادی حجازی فر بازیگر فیلم «لاتاری» با انتشار عکسی از امیرمهدی ژوله در اینستاگرام نوشت: «درود امیر جان، حالِ هم اکنونِ تو بیشتر اندوه هست تا عصبانیت، اندوه از بابت گره زدنِ رویایی جمعی به پدیده‌اي هم چون فوتبالِ ملی، بلی ، ما هم مثلِ تو دل بستیم به شادی و حتی غمِ جمعی که مدتهاست جُز فوتبال در عرصه دیگری تجربه اش نکرده ایم.

 

من می‌دانم که ناراحتیِ همین حالاِ تو و منِ شهروند، ناشی از شوکِ کلمه چیدَن و جمله بندیِ بخشی «بخش کوچکی» از ابزارِ این رویاست و خلقِ یک سوال بزرگ «و کمی ناامیدی زودتر از موعد»:

آیا مغز و گوشی که تحمّل کمی شوخیِ غیر رسمی را ندارد و چنین کلمات و برخوردی پَس می اندازد، می‌تواند مُعجزه خلق کند؟ حتی اگر بُکُند که نمی‌کند، پا برجا و زایا خواهد بود؟ راستش من دراین بی هوایی و کَم هوایی تو را ترجیح می‌دهم به هر اتفاقِ ناممکنی که ایشان بخواهد خَلق کند.

 

همینقدر واضح تو بی شَک در تمامِ این سال ها به گسترهِ طنز و شوخیِ ما که آدم جز با گوشِ عمه اش نمی تواند شوخی کند افزوده اي، ما لبخندهایِ دیر به دیر و کج و معوَجمان را از سال ها پیش به تو مدیونیم. از همان روزها و شب هایي که اسم امیر مهدی ژوله بی سر و صدا ، لایِ اسم هاي ناشناسِ تیتراژ گُم می‌شد.

 

آقا ژوله جان، گوشِ بنده در خدمتِ شماست، اگر موردِ پسند بود شوخی کن باهاش، بکِشِش، سوراخش کن، بِکَن بنداز دور. اصلا فک کن گوشِ خودته، دراین حد.این اتفاق، دلایلِ من برایِ ترکِ این رسانه ِشخصی را تقریباً تکمیل کرد، خزیدن تویِ بی خبری و وَر رفتنی دوست داشتنی با رویاها. امیدوارم با برد و صعود همراه باشه بازی ها و دوستان مد نظر از روی نیمکت شاهد این پیروزی باشند و ما هم از ته دل عربده بکشیم و گُل گُل بکنیم.»

 

برای سرک کشیدن در اینستاگرام به طارمی و آزمون بتازیم؟پاسخ تند طارمی به ژوله

سردار آزمون و مهدی طارمی دو نفر از بازیکنانی هستند که در همه ی این چندسال اخیر با اینستاگرام هاي شان جنجال هاي زیادی بپا کردند. اینبار هم واکنش هاي این دو به پست اینستاگرامی مهدی ژوله خبرساز شد. ژوله که حالا طنز نویس و بازیگری سرشناس است، دو دهه قبل از بهترین ورزشی نویسان ایران بوده و فوتبال و مختصاتش را خیلی خوب می شناسد.

 

شوخی او با لباس تیم ملی و گوش طارمی به ماجرایی مکافات در فضای مجازی بدل شد چون هر دوی این ستاره هاي جوان ملی از این شوخی خوش شان نیامده بود.بعد ازآن اما هجمه اي ایجاد شد سر این که چراباید ملی پوشان در فاصله ۵ روز مانده به جام جهانی این قدر در فضای مجازی باشند. فارغ از این که این دو حق دلخوری از ژوله را داشتند یا نه ، تنها نکته اي که باید درنظر باشد ، چرایی استفاده این بچه ها از فضای مجازی است.

 

واکنشها به شوخی امیرمهدی ژوله با مهدی طارمی و رامین رضاییان

پیج هاي ستاره ها از پیکه گرفته تا نیمار و راموس شاید برای آنهایی که میگویند مگر باقی ستاره هاي دنیا در شبکه هاي اجتماعی سرک میکشند، نمونه هاي خوبی باشد که ببینند بازیکن را در اردو به قرنطینه نمی‌برند.

 

همین حالا یکی از بزرگ ترین چالش هاي کارلوس کی روش در تیمش که با تمام توان درحال مقابله با آن است ، ترس از اردوزدگی بچه هاست. فشردگی تقویم مسابقات باشگاهی و اهمیت جام جهانی سبب شده خیلی از این بچه ها یک ماه کامل دور از خانواده ودر اردو باشند.

 

از روز ورود تیم به مسکو هم این فشار امنیتی ترس از حملات تروریستی بچه ها را در شرایطی مثل زندان قرار داده است. یکی از راهکارهای کی روش برای برگرداندن آرامش روانی به بازیکنانش ، باز گذاشتن دست شان در استفاده از شبکه هاي مجازی است تا اقلا بیشتر حس بودن در زندان را نکنند.

 

البته سرمربی قبل تر هم نشان داده با بودن بچه هایش دراین فضاها مشکلی ندارد و دو ماه قبل در پاسخ به سئوالی در همین باره به خبرآنلاین گفته بود:«این اقتضای سن شان است. اگر قرار به نظارت شان باشد، یکی باید اول خود من را بگیرد.»

 

حالا منتقدان این دو ملی پوش میتوانند بگویند که آنها حق پرخاشگری و پاسخ تند به ژوله را نداشتند اما حقیقت این است که آنها برای بودن در شبکه هاي اجتماعی کار خلاف قانونی انجام نداده اند و این چیزی بوده که اجازه اش را از سرمربی گرفته بودند.

 

بعد از شوخی امیر مهدی ژوله با تیپ بازیکنان تیم ملی دریک عکس رسمی سردار آزمون و مهدی طارمی به پست او پاسخ داده و از او انتقاد کردند اما آیا جواب آزمون و طارمی به ژوله چند روز قبل از آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ضرورت داشت؟

 

جواب آزمون و طارمی به ژوله

امیرمهدی ژوله چهره شناخته شده اي در دنیا طنز است. نویسندگی او در تعداد زیادی از کارهایی که مهران مدیری انجام داده است و همچنین حضور خود ژوله در برنامه خندوانه باعث شد تا او بیش از پیش بعنوان یک چهره طناز به جامعه معرفی شود.

سردار آزمون و مهدی طارمی

 

ژوله در اینستاگرامش هم گاها متن هایي را منتشر میکند و اگر سوژه اي در فضای مجازی باشد رابه چالش می‌کشد. او پس از ماجراهایی که برای رامین رضاییان در فضای مجازی پیش آمد عکس و متنی را در صفحه رسمی خودش منتشر کرده و مثل همیشه نظر شخصی خودش را گفته است.

 

کامنت سردار آزمون و طارمی برای ژوله

جالب اینجاست که در میان کسانی که برای ژوله کامنت گذاشته اند نام دو بازیکنان تیم ملی به چشم می‌خورد؛ سردار آزمون و مهدی طارمی.مهاجمان تیم ملی که فعالیت گسترده اي هم در فضای مجازی دارند اي ن بار خطاب به ژوله که درباره یک عکس مطلبی منتشر کرده جواب هایي را نوشته اند.سردار نوشته است: «تو خوبی.» طارمی هم نوشته است شما هم می تونی سرتو بکنی تو زندگیت و زیاده گویی اضافه نکنی!

سردار آزمون

این که آزمون و طارمی اصلا باید جواب ژوله را بدهند یا نه و این که آیا اصلا کار درستی کرده اند یا نه اهمیتی ندارد، انچه که اهمیت دارد این است که در شرایطی که چند روز بیشتر به آغاز رقابت هاي جام جهانی باقی نمانده و بازیکنان باید همه ی تمرکزشان را روی موفقیت تیم ملی بگذارند،چرا خیلی از آنها برای چند روز هم که شده بی خیال فضای مجازی نمی‌شوند؟

 

واکنش مهدی طارمی به انتقاد امیر مهدی ژوله از ژست عکسش : زیاده گویی اضافه نکن!

مهدی طارمی واکنش تندی نسبت به مطالب امیر مهدی ژوله نشان داد

مهدی طارمی واکنش تندی نسبت به مطالب امیر مهدی ژوله نشان داد

To view this video please enable JavaScript, and consider upgrading to a
web browser thats

supports HTML5 video

مهدی طارمی واکنش تندی نسبت به مطالب امیر مهدی ژوله نشان داد

برای ارسال نظر می توانید با حساب گوگل خود وارد شوید.

این فیلد اجباری است.

To view this video please enable JavaScript, and consider upgrading to a
web browser thats

supports HTML5 video

مهدی طارمی واکنش تندی نسبت به مطالب امیر مهدی ژوله نشان داد

برای ارسال نظر می توانید با حساب گوگل خود وارد شوید.

این فیلد اجباری است.

شعار عجیب روز قدس: فینگیلی آمریکا، فینگیلی اسرائیل

مصاحبه پخش نشده ناصر ملک مطیعی در دورهمی

مصاحبه پخش نشده زنده یاد ناصر ملک مطیعی در دورهمی

شوهرم گفت میخوام خانمی را صیغه کنم! ماه عسل

پاسخ تند مهدی طارمی به ژوله

پاسخ تند طارمی به ژوله

موزیک ویدئو فریمن برای جام جهانی

برخورد جالب رونالدو با کودک هوادار

لاغری 125 کیلویی میهمان ماه عسل بخاطر عشق

تیکه جنجالی مجید افشاری به طارمی، سحر قریشی و علیرضا حقیقی

آهنگ جدید علی ابراهیمی بنام عاشق تو شدم 👌

تیکه سنگین سینا به تمبر اختصاصی بهنوش بختیاری

کنسرت محسن ابراهیم زاده 12 تیر در برج میلاد (تمدید شد)

موزیک جدید ماکان بند – برو دارمت

درخواست معصومانه انیس، دختر همسر بهاره رهنما

اشتراک گذاری

دانلود

گزارش

دیدگاه

نمی پسندم

می پسندم

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.

اشتراک گذاری ویدئو

در دیدستان شما قادر خواهید بود ویدئوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از اخبار رویدادها اطلاع پیدا کنید

با دریافت اپلیکیشن اندرویدی دیدستان، در هر زمان، هر مکان و با هر سرعت اینترنت، از تماشای آنلاین ویدئو بر روی گوشی یا تبلت خود لذت ببرید.

شعار عجیب روز قدس: فینگیلی آمریکا، فینگیلی اسرائیل

مصاحبه پخش نشده ناصر ملک مطیعی در دورهمی

مصاحبه پخش نشده زنده یاد ناصر ملک مطیعی در دورهمی

شوهرم گفت میخوام خانمی را صیغه کنم! ماه عسل

پاسخ تند مهدی طارمی به ژوله

پاسخ تند طارمی به ژوله

موزیک ویدئو فریمن برای جام جهانی

برخورد جالب رونالدو با کودک هوادار

لاغری 125 کیلویی میهمان ماه عسل بخاطر عشق

تیکه جنجالی مجید افشاری به طارمی، سحر قریشی و علیرضا حقیقی

آهنگ جدید علی ابراهیمی بنام عاشق تو شدم 👌

تیکه سنگین سینا به تمبر اختصاصی بهنوش بختیاری

کنسرت محسن ابراهیم زاده 12 تیر در برج میلاد (تمدید شد)

موزیک جدید ماکان بند – برو دارمت

درخواست معصومانه انیس، دختر همسر بهاره رهنما

اشتراک گذاری

دانلود

گزارش

دیدگاه

نمی پسندم

می پسندم

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.

اشتراک گذاری ویدئو

در دیدستان شما قادر خواهید بود ویدئوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از اخبار رویدادها اطلاع پیدا کنید

با دریافت اپلیکیشن اندرویدی دیدستان، در هر زمان، هر مکان و با هر سرعت اینترنت، از تماشای آنلاین ویدئو بر روی گوشی یا تبلت خود لذت ببرید.

امیر مهدی ژوله طنزنویس و بازیگر مرد ایرانی، روز گذشته عکسی از ملی‌پوشان ایران در روسیه منتشر کرد و با لحنی طنز آمیز درباره ژست برخی بازیکنان به توضیح عکس پرداخت که با پاسخ تند مهدی طارمی به ژوله همراه شد.

صورتی‌ها: امیر مهدی ژوله در این پست با لحنی کاملا طنز آمیز و شوخ، در مورد ژست رامین رضائیان و مهدی طارمی اظهار نظر کرد. این اظهار نظرها به مذاق مهدی طارمی خوش نیامد و سریعا در کامنتی عجولانه پاسخ تندی به مهدی ژوله داد که کمی دور از انتظار بود.

دقایقی پس از انتشار این پست در انستاگرام، سردار آزمون دیگر ملی پوش کشورمان که به هیچ وجه مخاطب شوخی‌های ژوله نبود در زیر این پست نوشت: “تو خوبی” که با توجه به سن پایین این بازیکن فوتبال که به دنبال آرزوهای بزرگ است، نشات گرفته از احساسات نسبت به دوست و هم تیمی‌اش است. چرا که در این پست نسبت به او حرفی زده نشده بود.

مهدی طارمی که مستقیما مخاطب شوخی‌های ژوله بود پس از سردار نوشت: شما هم میتونی سرت رو بکنی تو زندگیت و زیاده گویی نکنی! این لحن مهدی طارمی هم نشان از جوانی و شاید غرور بالا باشد که با حمایت هوادارانی چون من و شما و ژوله‌ها به دست آمده است!پاسخ تند طارمی به ژوله

ساعاتی پس از انتشار این پست، اینستاگرام عکس و نوشته امیرمهدی ژوله را حذف کرد.

پاسخ تند مهدی طارمی به ژوله

پس از این حرف و حدیث‌هایی که بین نویسنده معروف و ملی پوشان حاضر در روسیه پیش آمد امیر مهدی ژوله پستی در اینستاگرام خود در این رابطه منتشر کرد که متن آن به شرح زیر می‌باشد:

واقعا متاسفم که گوش مهدی طارمی هم رفت جزو مقدسات. یعنی دیگه با گوش یه فوتبالیست هم نمیشه شوخی کرد؟ بعد بازیکنان تیم ملی چهار روز مونده به جام جهانی تو اینستاگرام چیکار میکنن؟ تو کامنتای من چیکار میکنن؟ یه شوخی ساده رو از کسی که شغلش شوخی کردنه بر نمی‌تابید لااقل به روتون نیارید.

بله آقای طارمی زیاده گویی کردم که تذکر دادم توی کامنت‌ها به شما و نامزدتون بی احترامی نکنن. زیاده گویی کردم که گفتم خشم بلایی که سر پرسپولیس آوردید رو اینجا سرتون خالی نکنن.

بله آقای آزمون من خوبم. من خوبم که همین دو روز پیش به فدراسیون تاختم که برای شما امکانات و بازی‌های تدارکاتی مناسب فراهم نکردن. من خوبم که همین چند روز دیگه پا میشم میام روسیه برای تشویق کردن تون! ما خوبیم که کف می زنیم ،هورا می‌کشیم و عکس‌هاتون رو پوستر می‌کنیم و از باخت‌هاتون هم حماسه می‌سازیم.

من صدسال فکر نمی‌کردم شوخی ساده و پرت و شاید تکراری من تمرکز ملی پوش‌های عزیز و قشنگمون رو پرت کنه. عذر می‌خوام اگه که این کارو کردم. من هم مثل همه هموطنانمون تو این روزهای سختی که می‌گذرونیم امیدم و نگاهم به استعداد و توانایی و لیاقت شماست تا از معجزه‌ای که عزمش رو دارید سیراب شم. که ما سخت تشنه معجزه ایم. هرجوری می‌خواین فیگور بگیرید، گوشتون هم هرجا دلتون می‌خواد بذارید ولی یک لحظه به عشق و انرژی که راهی‌تون کردیم شک نکنید. دوست تون داریم. پشت و پناهتوتیم. خدا هم پشت و پناهتون.

امتیاز شما به مطلب

22 دیدگاه در “پاسخ تند و دور از انتظار فوتبالیست مشهور به شوخی ژوله”

متاسفم که با یه شوخی ساده این طوری برخورد کردن! اسم خودشونو گذاشتن فوتبالیست! ولی هنوز طرز برخورد ساده با دیگران و احترام گذاشتن به شوخی رو بلد نیستن…

افرین به اقای ژوله با این حرفای قشنگشون .. متاسفانه بعضی ها جنبه یه شوخی ساده رو هم ندارن

یه شوخی ساده بود.!چقدر بی جنبه

سحرقریشی یه عکس مثل طارمی داره عکساشونو گذاشته بودن و نوشته بودن الگوی مهدی طارمی

برخود مجریان با بازیگر و الانم فوتبالیستا:|

بابا خوبه فوتبالیسته و اخلاق ورزشی نداره همینه دیگه بعضیا خیال میکنن ورزشکاری یعنی تیپ گستاخی و شاخی بزنی بعدم جواب همورو اینجوری بدی اره داداش من ورزشکارم دیگه ورزشکارا چون خیلی شاخن بی ادبم هستن واقعا موندم با اینا چیکار کنم نه تنها این خیلی از دخترا هم تا تو یه ورزش حرفه میشن ایم ورزشکار روشون میوفته تیپای عجیب غریبو رفتارای خشک بی ادبانه و گستاخانشون شروع میشه واقعا متاسفم من خودم ورزشکارم والیبالیستم ولی قرار نیست که بزن تو لاین خریت

واقعن که

واسه هردوشون متاسفم. هم واسه آقای ژوله و هم فوتبالیستا. درسته آقای ژوله شوخی کرده اما ***به نظر من*** شوخی زشتیه و هرکسی بهش بر میخوره. و اینکه مهدی طارمی هم نباید اینجوری جوابش رو میداد…

واقعاااا برای این دو فوتبالیست متاسفم..به نظر من اقای ژوله اصلا منظوری نداشتن این اخلاق از این رو نفر واقعا بعید بود تعجب کردم.کاشکی یکم جنبه داشتیم…اقای ژوله اگه میدونستن اینا اینقد مغرور و ازخودراضی هستن مطمینن این کارو نمیکردن

بنظرم همون اندازه که پاسخ طارمی تند و دور از انتظار بوده شوخی آقای ژوله هم نه تنها ساده نبوده خیلی هم زننده بوده.تیتر خبر طوری هست که درهرصورت طارمی محکوم میشه. ولی اگر بخوایم بی طرفانه قضاوت کنیم هردو کارشون قشنگ نبوده

بنظر من ادم نمیتونه با هرکسی و تو هر موقیعتی شوخی کنه .اقای ژوله بنظرم موقیعت خوبی رو انتخاب نکرده .الان اونا بیشتر به روحیه دادن و توکل بخدا نیاز دارن تا حرفای تیکه دار….مگه میشه ادم با هر کی دلش خواست شوخی مسخره (نابجا)بکنه بعد بگه من شوخم

اتفاقا تقصیر ژوله بوده

این شوخی نبود بی ادبی بود

ببخشیدا ولی آقای ژوله نباید با فوتبالیست های کشورمون که با چندین سال تلاش تونستن وارد جام جهانی بشن از این به قول خودشون شوخی ها بکنن باید حمایتشون کنن ایشون خیلی بد رامین رضاییان رو مسخره کرده … خودش هیچ کاری نکرده فقطم به خاطر رامبد جوان و خندوانه معروف شده وگرنه قبل از اون که کسی نمیشناختش … منم بلدم یه صابون از جیبم درارم معروف شم ولی فوتبال همرو استعداد میخواد

نه بابا رادان?

من حرفی ندارم:|

نمی تونیم بگیم تقصیر ژوله بود چون باهمه از این شوخیا می کنه حتی با رئیس جمهور اونوقت رئیس جمهور باید بیاد بهش بگه تو خوبی؟؟؟واینکه گفتید از این شوخیا با هر کسی بکنی ناراحت می شه ولی اینا مثلا فوتبالیست تیم ملی ما هستن خوب هرکی که نیستن باید به حرفی که می خوان بزنن فکر کنن حداقل…….

با معصومه موافقم

چقدر زود رنجن !!!آقای ژوله طنز نویسن و کارشون اینه که از اتفاقات پیش اومده انتقاد طنز و شوخی کنن ولی خوب حالا اونا ناراحت شدن و ایشون هم که عذر خواهی کردن و تموم شد

الان این موضوع چ ربطی ب سردارازمون داشت؟اگ اون دخالت نمیکردشایدمهدی طارمی هم اینقدتندبرخوردنمیکرد

چه بی جنبه: درسته که شوخی آقای ژوله هم یه جوری بود‌…اماخوب آدم باید خاکی و خوش بین باشه(:

به نظرم ژوله هم یکم تند رفته درسته میگن آدم بیکار باشه دست به هر کاری میزنه. این ژوله هم از بیکاری این ایرادها رو گرفته…

پاسخ دهید لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *پاسخ تند طارمی به ژوله

دیدگاه

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

نزدیک تر از همیشه…! اپلیکیشن مجله صورتی‌ها را از کافه بازار دریافت کنید تا هر روز مطالب جدید و باکیفیت در دسترستان قرار بگیرد…

مجله صورتی‌ها در گرم‌ترین روزهای شهریور سال 95 با هدف ارائه محتوای باکیفیت و مفید در زمینه‌های سبک زندگی بانوان و دختران پا به دنیای وب و گوشی‌هایتان گذاشت. در صورتی‌ها همه روزه در موضوعات پرطرفدار بانوان و دختران مطالب جدید و باکیفیت تولید و منتشر می‌گردد. موضوعاتی مانند مد و زیبایی، سلامت و بهداشت، تناسب اندام و …

استفاده از مطالب مجله صورتی‌ها فقط برای مقاصد غیر تجاری و با لینک منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت مهام فناوری هوشمند کیان می‌باشد.

پاسخ تند طارمی به ژوله
پاسخ تند طارمی به ژوله
0

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.