پرسش و پاسخ مسائل شرعی آنلاین

پرسش و پاسخ مسائل شرعی آنلاین
پرسش و پاسخ مسائل شرعی آنلاین

“پاسخ­گوي آنلاين مرکز ملّي” سامانه­ اي است که با حضور روزانه 35 کارشناس به صورت زنده به پرسش‌هاي مخاطبان در محيط مجازي پاسخ مي­ دهد و تاکنون بيش از 188هزار پرسش را در حوزه­ هاي مختلف پاسخ­گويي نموده­ اند.
 کاربران و پرسشگران محترم می توانند از طریق  این لینک  پاسخ سوالات خود را از کارشناسان بخش پاسخگویی آنلاین دریافت نمایند.

 

.:: پاسخگویی آنلاین ::.

 

 

پرسش و پاسخ مسائل شرعی آنلاین

 


سارینا

۱۳۹۸/۰۶/۳۱ ۰۴:۱۷


karami

۱۳۹۸/۱۰/۰۴ ۲۰:۳۲


محمدشريفي

۱۳۹۸/۰۸/۱۲ ۱۷:۴۲


سعید کمالی پور

۱۳۹۸/۱۰/۲۳ ۲۱:۳۶


اسلام

۱۳۹۸/۱۲/۰۸ ۱۹:۱۹

با توجه به عدم امکان پاسخگویی در بخش نظرات لطفا سوالات خود را در سامانه «ارسال پرسش» یا بخش «پاسخگویی آنلاین» مطرح نمائید

درباره ما

کلیه حقوق متعلق به مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی می باشد ©

درباره ما

کلیه حقوق متعلق به مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی می باشد ©

درباره ما

کلیه حقوق متعلق به مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی می باشد ©

مرکز ملی پاسخ‌گویی به سؤالات دینی، بزرگترین مرکز پاسخگویی شیعه( ازلحاظ وسعت موضوعات تخصصی و گستره مخاطبان) در جهان اسلام است.

اين مركز با توجه به گستردگی قلمرو معارف اسلامی و گوناگونی سؤالات و شبهات ارسالي در زمینه‌های مختلف (کلام و اعتقادی، قرآن ، فلسفی، تاریخی، سیره اهل بیت، فقه، حدیث، اخلاق، تربیتی و…) با تشکیل گروه‌های پژوهشی به پاسخ دهي اهتمام ورزيده است .

با توجه به شبکه های پیام رسان برای دسترسی آسان و سریع شما بزرگواران مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی فضایی را ایجاد کرده است تا سوالات خود را در موضوعات مرتبط مطرح نمایید:

گروههای مرکز ملی پاسخگویی در نرم افزار سروش

http://sapp.ir/pasokhgoo1

پرسش و پاسخ مسائل شرعی آنلاین

 

 


سیمامهدوی

۱۳۹۸/۱۰/۲۴ ۱۰:۵۴

با توجه به عدم امکان پاسخگویی در بخش نظرات لطفا سوالات خود را در سامانه «ارسال پرسش» یا بخش «پاسخگویی آنلاین» مطرح نمائید

درباره ما

کلیه حقوق متعلق به مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی می باشد ©

ردیف

نام شبکه

لینک گروه پاسخگویی

1

کلوپ

پرسش و پاسخ مسائل شرعی آنلاین

http://www.cloob.com/pasokh

2

هم میهن

http://www.hammihan.com/group/diny#photo

3

فیس نما

http://facenama.com/soalcity

4

گوگل پلاس

https://plus.google.com/communities/103507958015386483642

5

اینستاگرام

instagram.com/pasokhgoo_ir

6

ایران20

http://iran20.com/friend/groups/groupindex/pasokhgoo

7

فیس بوک

https://facebook.com/groups/1484852111742119

 

 

 

با توجه به عدم امکان پاسخگویی در بخش نظرات لطفا سوالات خود را در سامانه «ارسال پرسش» یا بخش «پاسخگویی آنلاین» مطرح نمائید

درباره ما

کلیه حقوق متعلق به مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی می باشد ©

بیشتر بخوانید…

درباره ما

کلیه حقوق متعلق به مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی می باشد ©

سوال پیامکی

#کانال_مرکز_ملی_خراسان_رضویhttps://eitaa.com/eporsesh

سلام اگر مراد شما ختنه کردن است، نوزاد توسط دکتر خانم هم ختنه شود اشکالي ندارد.

علیکم السلام در امور مربوط به انتخابات در حد مشاوره، اشکال ندارد. اما باید از بیان و نشر دروغ و شایعه که منبع خبری معتبری ندارد یا از نظر مقررات، ممنوع است، اجتناب شود.

سلام شرکت نکردن اگر موجب تضعیف نظام اسلامی شود، حرام است.مقام معظم رهبری سایت leader.ir
همراهی و شرکت کردن در اینگونه مسائل بر همه مسلمین لازم است.سایت آیت الله مکارمپرسش و پاسخ مسائل شرعی آنلاین

سلام
اذان راديو و تلوزيون معيار شرعي دخول وقت نماز نيست، بله اگر بر اساس يک معيار شرعي دخول وقت نماز ثابت شود در ابتداي وقت نماز ميتوان نماز را شروع کرد. ضمنا نسبت به اذان صبح بعضي مراجع تصريح دارند كه بايد با تاخير شروع شود.

سلام؛آن گوشتها که براي افراد نيازمندتحت پوشش خيريه اهدا مي شود فقط بايد به مصرف آن نيازمندان برسد و شاغلان در آن خيريه که جزء افراد نيازمند تحت پوشش محسوب نميشوند،در آن سهمي ندارد.

سلام؛رنگ کردن موها حرام يا گناه نيست. در صورتي که بعد از بررسي مشخص شود اين خون ديدن ها حکم حيض دارد بنظر اکثر مراجع بهتر است از رنگ کردن موها در ايام حيض اجتناب نماييد.توضيح بيشتر و بررسي جهت پاسخ فقهي حکم آن خوها تماس با096400يا مراجعه بهwww.eporsesh.com

سلام؛جنابت زن به2امرست1.نزديکي يا همان دخول جنسي(چه مني خارج شود يانه،ارضا بشوند يانه)2.بنظر اکثر مراجع:خروج رطوبت همزمان بارسيدن به اوج شهوت(ارضاي کامل)(چه درخواب يابيداري،بااختيار يابي اختيار).(اوج شهوت به حالتي گفته ميشودکه درآن حال معمولازن ازخودبيخودميشودولذت زيادي ميبردومايعي ترشح ميکند،بعدازتمام شدن آن حال،احساس تخليه شدن و ارضاميکند.حالت شهوتش تمام ومعمولابدنش کمي سست ميشود.)

سلام؛خواندن«تلفظ کردن»آياتيکه سجده واجب داردبرحائض و جنب حرام است(بنظربرخي مراجع خواندن کل سوره اي که درآن سجده واجب است«حتي بسم الله اول سوره»حرام است)اماخواندن بقيه قرآن حرام نيست.(فقط نبايدآيات واسماءمتبرکه مس شود)(سوالات احکام رابانام مرجعتان ارسال بفرماييد)

سلام؛هر ذکري که در رکوع و سجود بگوييد کافي است و احتياطاًآن ذکر به اندازه سه مرتبه “سبحان الله” يا يک مرتبه “سبحان ربي العظيم و بحمده” باشد.بهتر است همان ذکر مشهور براي رکوع را سه مرتبه يا هفت مرتبه تکرار نمايد.توضيح بيشتر تماس با096400.

جدول زمان بندی حضور کارشناسان

در سامانه پاسخگويي پیامکی ، سؤالات مراجعان پس از ارسال سؤال به شماره پیامک( 30007461)
پاسخ سؤالات برای پرسشگر ارسال میشود .
برای پاسخگویی دقیق به سؤالات شرعی لازم است نام مرجع تقلید پرسشگر در پیامک درج شود.

این مرکز به دلیل کثرت سؤالات مراجعان امکان پاسخ به سؤالات : تعبیر خواب و استخاره را ندارد

در سامانه پاسخگويي تلفني، سؤالات مراجعان به دو طريق گفتگوي زنده با کارشناسان و پست صوتي انجام مي ¬گيرد.

اين واحد با همکاري بيش از 300 نفر از فضلا و اساتيد حوزه علميه در رشته‌هاي مختلف علوم اسلامي، از طريق شماره تلفن سراسري «096400»، از ساعت 8 صبح الي 8 شب و با استفاده از 300 خط تلفن در خدمت هموطنان عزيز مي باشد.
استقبال از اين سامانه، بسيار بيشتر از حد امکانات و ظرفيت موجود است؛ به طوري که در ماه مبارک رمضان بر اساس گزارش ترافيك سنجي شرکت مخابرات، روزانه بيش از 150هزار بار شماره اين مرکز از سراسر کشور گرفته شده است.
توفيقاتي که مرکز در طول راه اندازي اين خدمت کسب کرده است پاسخ¬گويي روزانه به بيش از 6 هزار پرسش و بيش از 12 میلیون سؤال در طول راه اندازي اين سامانه است.
در سامانه پاسخگويي تلفني، سؤالات مراجعان به دو طريق گفتگوي زنده با کارشناسان و پست صوتي انجام مي ¬گيرد.

* واحد پاسخگويي تلفني(09640)
* پاسخگويي اينترنتي(گفتگوي زنده و ايميل)
* پاسخ‌گويي پيامکی(30007461)

اخلاق

تاریخ اسلام

احکام شرعی

کلام و اعتقادات

علوم قرآن و حدیث

مشاوره خانواده،ازدواج و….

مرکز ملی پاسخ گویی به سوالات دینی نمایندگی خراسان رضوی

description

قابل توجه پرسشگران محترم ، برای دسترسی به آرشیو گفتگوهای انجام شده خود می توانید از طریق لینک زیر وارد شودید https://user.pasokhgoo.ir/chat

 

 

پرسش و پاسخ مسائل شرعی آنلاین

مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی در زمینه پاسخگویی به سوالات دینی در زمینه های تخصصی  علاوه بر دریافت پاسخ سوالات و رفع شبهات از آموزه‌های دینی، ارتباط مستقیم و بی‌واسطه ای را با متخصصان و کارشناسان حوزه علمیه تجربه می‌کنند که این تجربه هم اعتماد آنها به یک مرکز پاسخ‌گویی دینی حوزوی را افزایش داده و هم به آرامش و اطمینان درونی آنها در مواجهه با پرسش‌ها و شبهات موجود کمک می کند.

این مرکز با استفاده از اساتید و محققین حوزه علمیه و با هدف پاسخگویی تخصصی به سوالات دینی اقشار مختلف جامعه، کارشناسان خود را در گروه هایی تخصصی سازماندهی کرده و مشغول انجام وظیفه می باشند که عبارتند از: 

امکانات این نرم افزار عبارت اند از:

پرسش و پاسخ مسائل شرعی آنلاین

۱- بخش گفتگوی زنده (گفتگو به صورت چت با کارشناسان بر خط مرکز)

۲- ارسال سوال به صورت آفلاین 

3-  نمایش کارشناسان آنلاین به تفکیک تخصص (مشاوره ، احکام ، اعتقادات و …)

4 ـ زمان بندی پاسخگویی بر ایام هفته 

۶- آرشیو گفتگو های آنلاین و آفلاین

ایمیل پشتیبانی نرم افزار  :  support@pasokhgoo.ir

حوزه/ در پی شیوع ویروس منحوس کرونا و فرارسیدن ماه مبارک رمضان به دستور حضرت استاد انصاریان به منظور پاسخگویی هر چه بیشتر به سؤالات و دغدغده‌های دینی و اعتقادی مردم، فعالیت واحد پرسش و پاسخ دفتر معظم له به صورت تلفنی و فضای مجازی قوت بیشتری پیدا می‌کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، بنابر نظر استاد انصاریان قوت فعالیت‌های مؤسسه در بستر فضای مجازی و همراهی با پویش در خانه بمانیم تا شکست کرونا، با توجه به اهمیت پاسخگویی به سؤالات، شبهات و دغدغده‌های دینی و معرفتی مردم، فعالیت واحد پاسخگویی به سؤالات دفتر استاد انصاریان افزایش پیدا کرد.

بر اساس این گزارش: واحد پاسخگویی به پرسش‌ها و شبهات دینی پایگاه اطلاع‌رسانی استاد انصاریان تاکنون قریب به نیم میلیون پرسش با موضوعات مشاوره خانواده، مسائل شرعی و پاسخ به شبهات جدید پاسخ داده است.

این گزارش حاکیست، بخش پاسخگویی به سؤالات دینی و اعتقادی این مؤسسه از سال ۱۳۸۱ کار خود را آغاز نموده و از طریق سایت erfan.ir پاسخگوی سؤالات مختلف توسط مخاطبان در سطوح مختلف بوده است.

پاسخگویی به سؤالات در حوزه‌های مختلف دینی از جمله اعتقادی، اخلاقی، اجتماعی، خانواده و احکام توسط کارشناسان مربوطه تحت اشراف استاد انصاریان انجام شده است که حاصل آن تنظیم کتاب‌هایی در قالب پرسش و پاسخ در موضوعات مختلف است که پرسش و پاسخ با موضوع مباحث اعتقادی به چاپ رسیده و مورد استقبال فعالان فرهنگی و مخاطبان مختلف قرار گرفته است.پرسش و پاسخ مسائل شرعی آنلاین

این گزارش با تأکید بر توجه استاد انصاریان و مجموعه تحت اشراف علمی ایشان به حوزه پاسخگویی می‌افزاید: دقت در پاسخگویی با توجه به ویژگی‌های سنی و علمی مخاطب و سرعت در پاسخگویی از دیگر مزایای بخش پاسخگویی مؤسسه فرهنگی دارالعرفان می‌باشد و از ویژگی‌های مهم بخش پاسخگویی دارالعرفان نظارت مستمر و کمّی کردن اطلاعات است که با توجه به سن، تحصیلات، نوع سؤالات و…  به صورت ماهیانه و کمّی و دسته‌بندی شده و در قالب گزارشات ۶ ماهه و سالانه منظم و بازخوردهای مخاطبان از بخش سایت را جهت تصمیم‌گیری‌های پاسخگویان مهیا می‌کند.

بر اساس این گزارش، مشاوره خانواده، مسائل شرعی و پاسخ به شبهات جدید از میان تنوع سؤالات گسترده از مهمترین مباحثی است که پایگاه اطلاع‌رسانی استاد انصاریان بیشترین خدمات را در آن بخش‌ها ارائه داده است.

از اقدامات ویژه این سایت در بخش پاسخگویی این است که مخاطبینی که برای حل مسائل خود علاوه بر تماس مکتوب نیاز به ارتباط حضوری نیز داشته باشند در اولویت قرار گرفته و اقدامات مقتضی برای حل مشکلات آنها به فراخور هر مسئله انجام می‌گیرد.

لازم به ذکر است، به دنبال شیوع ویروس منحوس کرونا، فعالیت‌های حضوری مؤسسه علمی فرهنگی دارالعرفان به منظور همراهی با سایر نهادها و سازمان‌های دولتی، نیمه دولتی و خصوصی تعطیل و یا به صورت فاصله‌گذاری اجتماعی در حال انجام می‌باشد و از ابتدای وقوع این حادثه فعالیت‌های مجازی مؤسسه قوت بیشتری گرفته است.

در طول ایام ماه مبارک رمضان پاسخگویی به سؤالات و شبهات دینی و اعتقادی همه روزه از ساعت ۹ الی ۱۴ از طریق فضای مجازی و بخش پاسخگویی سایت به صورت پست الکترونیکی توسط کارشناسان واحد پاسخگویی دفتر استاد انصاریان انجام می‌گیرد.

همچنین مشاوره و پاسخگویی تلفنی در ساعت اداری نیز دایر است.

علاقه مندان می توانند برای طرح سوالات دینی و اعتقادی خود به نشانی http://www.erfan.ir/farsi/qa و برای بهره مندی از مجموع پاسخ های ارائه شده توسط کارشناسان واحد پاسخگویی به پرسش های دینی به نشانی ذیل مراجعه کنند؛ http://www.erfan.ir/farsi/article/lists/۷۶

انتهای پیام  پ ۳۱۳/۱۷

تمامی حقوق این سایت برای خبرگزاری حوزه محفوظ است. ۱۳۹۸©
بازنشر مطالب خبرگزاری حوزه در سایر خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها بدون ذکر منبع آزاد است.

حوزه/ مرکز ملی پاسخگویی در هفت گروه تخصصی، قرآن، حدیث، احکام، اخلاق، عقاید، مشاوره و روانشناسی، پاسخگوی ۲۴ ساعته به هم وطنان می باشد.

به گزارش خبرگزاری حوزه،روابط عمومی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی طی اطلاعیه ای با تبریک حلول ماه پرخیر و برکت رمضان اعلام کرد فعالیت مرکز با جدیت بیشتر در ماه مبارک رمضان با توجه به نیاز مردم دنبال خواهد شد.

براساس این گزارش: بخش تلفنی مرکز با شماره تلفن ۰۹۶۴۰۰ همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب بجز روزهای تعطیل پاسخگویی مردم عزیز می باشد. همچنین مخاطبان می توانند سؤالات خود را از طریق صندوق صوتی با همین شماره در هر زمان از شبانه روز ارسال و در کمتر از ۲۴ ساعت پاسخ را دریافت نمایند.

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۹۶۴۰ سؤالات احکام شرعی را کمتر از ۲۴ ساعت پاسخ خواهد گفت.

در بخش پاسخگویی آنلاین در دو بستر اندروید با اپلیکیشن پاسخگو مرکز ملی پاسخگویی (قابل دریافت از کافه بازار) و تحت وب به نشانی  https://user.pasokhgoo.ir  به صورت زنده و گفتگوی متنی پاسخگوی مخاطبین می باشد. این سامانه در ماه مبارک رمضان ۲۴ ساعته می باشد و هم وطنان عزیز در هر ساعت از شبانه روز می توانند سوال خود را ارسال و بلافاصله جواب را دریافت نمایند.پرسش و پاسخ مسائل شرعی آنلاین

بخش مکتوب مرکز هم با رویکردی نخبگانی بصورت مکتوب، علمی – تحلیلی، تفصیلی و با ذکر منابع معتبر به ارائه پاسخ می پردازد. پرسشگران می توانند سؤالات خود را در این بخش از طریق نشانی http://www.pasokhgoo.ir/send یا اپلیکیشن پاسخگو ارسال نمایند.

انجمن گفتگوی دینی در سایت www.askdin.com با رویکردی متفاوت برای علاقه مندان به مباحث دینی و مذهبی است که پاسخ به سوالات توسط کارشناس متخصص هر رشته و ارزیابی علمی، امکان تضارب آراء، مشارکت و و ارائه نظر برای سایر کاربران، ارائه مباحث به صورت یک پرسش و پاسخ جمع بندی کارشناسی شده، از ویژگی های این انجمن هاست و در این ماه مبارک بیش از پیش فعال خواهد بود.

همچنین نرم افزاری «احکام روزه» در دو نسخه اندروید و ویندوز که توسط مرکز ملی تولید شده است و کاربران می توانند این نرم افزار را از لینک http://pasokhgoo.ir/node/۹۵۷۹۲ دریافت نمایند. این نرم افزار، سؤالات پرتکرار مخاطبان در موضوع روزه بوده که بر اساس فتاوای مراجع بزرگوار تقلید پاسخ داده شده است.

شایان ذکر است: مرکز ملی پاسخگویی در هفت گروه تخصصی، قرآن، حدیث، احکام، اخلاق، عقاید، مشاوره و روانشناسی در بسترهای ذکر شده پاسخگوی هم وطنان عزیز می باشد.

تمامی حقوق این سایت برای خبرگزاری حوزه محفوظ است. ۱۳۹۸©
بازنشر مطالب خبرگزاری حوزه در سایر خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها بدون ذکر منبع آزاد است.

شفقنا- بخش پاسخگویی پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی از روز دوشنبه ۱۶ اردیبهشت تا پایان ماه مبارک رمضان با افزایش ساعات پاسخگویی آماده خدمت رسانی به شیعیان می باشد.

این بخش شامل سامانه پیام کوتاه، پاسخگوئی برخط (آنلاین) و بخش ارسال سوال است.

 

۱- سامانه پیام کوتاه ۱۰۰۰۰۱۰۰

این سامانه سوالات مربوط به احکام شرعی را به دو روش پاسخ می دهد:پرسش و پاسخ مسائل شرعی آنلاین

الف) با ارسال متن سوال شرعی از طریق پیام کوتاه به شماره ۱۰۰۰۰۱۰۰، در کمتر از ۲۴ ساعت پاسخ سوال برای مخاطبین ارسال می شود.

ب) با ارسال اعدادی مشخص به این سامانه، بطور همزمان به فهرستی از احکام دست می یابند که با ارسال اعداد مربوطه، به حکم مورد نظر خواهند رسید. برای استفاده از این بخش، می توانند عدد ۱ را (به تنهایی) به سامانه ۱۰۰۰۰۱۰۰ ارسال نمایند.

همچنین مخاطبین برای دریافت پاسخ سوالات برگزیده اعتقادی می توانید با ارسال اعدادی مشخص به این سامانه و دسترسی آنی به فهرستی از عناوین اعتقادی و ارسال اعداد مربوطه، به پاسخ سوال مورد نظر دسترسی پیدا کنند. برای استفاده از این بخش، می توانند عدد ۰۱ را (به تنهایی) به سامانه ۱۰۰۰۰۱۰۰ ارسال نمایند.

 

۲- پاسخگویی از طریق ارتباط برخط (آنلاین):

این بخش از طریق ارتباط برخط (آنلاین)، به تفکیک سوالات شرعی و اعتقادی، به پاسخگویی می پردازد.

پاسخگویی شرعی در ماه مبارک رمضان به صورت شبانه روزی فعال خواهد بود. (البته در اوقات سه گانه نماز، به مدت یک تا دو ساعت ارتباط آنلاین غیر فعال خواهد بود.)

پاسخگویی اعتقادی در دو بازه زمانی ۱۰ تا ۱۴ (غیر از جمعه ها) و ۲۲ تا ۳ بامداد آماده خدمت رسانی در این زمینه خواهند بود.

 

۳- بخش ارسال سوال:

مقلدان آیت الله مکارم شیرازی می توانند سوال خود را در این بخش مطرح نمایند و در کمتر از ۷۲ ساعت، پاسخ سوال خود را دریافت نمایند.

ضمنا مقلدین ایشان در سراسر جهان نیز می توانند از دو طریق (ارسال سوال و شبکه اجتماعی) به هفت زبان عربی، اردو، آذربایجانی، روسی، انگلیسی، اسپانیولی و فرانسوی طبق روال سابق پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند.

همچنین لازم به ذکر است بخش پاسخگویی تلفنی دفتر آیت الله مکارم شیرازی در شهر قم به شماره ۰۲۵۳۷۱۰۲۰ و ۰۲۵۳۷۴۷۳ از ساعت ۸ الی ۲۰ پاسخگوی سوالات عزیزان می باشد. این بخش نیز از ابتدای اذان ظهر به افق قم به مدت یک ساعت غیر فعال خواهد بود.

از مراجعه کنندگان محترم تقاضا می شود از پرسش های تکراری و همچنین پرسش از درگاههای مختلف پاسخگویی خودداری نمایند.

انتهای پیام

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

سلام.من درباره ی موضوعی توبه کرده بودم و ب خدا قول دادم
ولی امروز انجامش دادم و واقعا ناراحتم.من میخوام توبه واقعی کنم
باید چیکار کنم
و همین طور داره ی اتفاق خوب تو زندگیم میوفته
میترسم توبه ام دیگه قبول نشه بخاطر اینکه شاید از ترس اتفاق نیفتادن اون اتفاق خوب باشه… ولی نیست
چون واقعا قبلام توبه کردم ولی برگشتم
الان نمیدونم چیکار کنم

سلام در صندوق های خانگی شرکت کردم‌سی ماه طول می کشید وقتی ماه پنجم نوبت من بود که تمام پول را به من بدهند ر ییس صندوق گفت اجازه بدهید پو.ل شما دست من باشد من درازای اون ماهانه صندوق را پرداخت می کنم تا زمانیکه پول شما را بدهم آیا این اشکال شرعی دارد یا نه‌.

سلام خسته نباشید
اگر بین یه دخترو پسری صیغه محرمیت خونده بشه . و قبل از تموم شدن مدتش بخوان عقد دائم بشن ، اشکالی داری یا نه؟

اگرتوی غذاموپیداکنیم ایاغذانجس است یانه

سلام، مطلبی خواندم در مورد سوره مدثر، روایات شده اگه سوره مدثر را در نماز واجب بخوانید خیلی خوبه و… سوال شده برای من چطور باید سوره مدثر رو در نماز واجب خوند بعده حمد یا توحید، میشه توضیح بدین ممنون.

بعد از خوندن حمد وبه جای توحید باید سوره مدثر رو بخونید

سلام من خانمی هستم دچار استرس شده ام چه کاری کنم ؟

با سلام و عرض ادب
آیا می‌شود با اعمال یک فرد خانواده او را سنجش کرد؟

سلام،خسته نباشید اگر کفاره روزه قضا را پرداخت کنیم باید خود روزه را هم بگیریم یا نه؟

سلام من مبلغی را بابت توسعه دادن به کارم از فردی دریافت کرده ام چگونه میتوانم برایش سودی را در نظر بگیرم که حالت نزول نداشته باشد؟

با عرض سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم تاتو نماز نداره ،مرجع تقلید من آیت الله معظم سیستانی هست
لطفا

بسمه تعالی با عرض سلام خسته نباشید‌. من با خدا عهدبستم تا موقعی که زنده هستم روزه بگیرم ولی مادرم اجازه نمی‌دهد چه کار باید بکنم

سلام خدمت شما
میشه از نفس امین الخلاصه توضیحاتی بهم بدین

سلام من و مادرم هرچند روز پیش رفتیم تا گل بکاریم منم رفتم و یک میوه کاشتم مادرم به من گفت این در نماید اما من گفتم اگه دربیادچی؟؟؟ گفت من روی اون مقدار پولی که قراربود بهت بدم یه مقداری میذارم و بهت میدم اما اگه درنیومد من بهت هیچی نمیدم منم گفتم باشه
میخواستم بگم که آیا این شرط بندی محسوب میشه و قماره یانه ؟؟؟
اخه این سوال یه جورایی جنبه رو کم کنی داره که ذهن همرو در خونه درگیر کرده ممنون

سلام من از شوهرم طلاق گرفتم ولی ایشون رجوع کرد واصرار براینداشت که محضری نباشه الان هر بارمن روتهدید میکنه که برومن چیکار کنم یا طلاق بگیرم که نمیاد یاثابت کنم زنش هستم
اگه شکایت کنم دادگاه قسم میدن

سلام من بعد از سحری منتظر اذان بودم چون صدای اذان براحتی به خونه ی ما میاد ووقت اذان صبح رونمیدونستم آب خوردم و بعدا متوجه شدم که ۲۰دقیقه از وقت اذان صبح گذشته حال روزه ی من درست است یا باطل

سلام پدر ومادرم میخواهند سفر بروند اگر از شهر خارج شوند تکلیف روزه ونماز انها چه میشود

سلام من نذر کردم که اگه اون چیزی که میخوام بشه یه انگشتر دارم بفرشم و به نیاز مندان پولشو بدم الان من نمیتونم انگشتر رو بفرشم آیا میشه که دو سال دیگه این نذر رو بدم؟؟؟و اینکه اگر میشه باید معادل پول انگشتر به الان باشه یا دوسال بعد؟؟؟

توروخدا جواب بدید

پرسش و پاسخ مسائل شرعی آنلاین

سلام من می خواستم بدونم تماشای فیلمی که در حال اکران آنلاین است بدون پرداخت هزینه از طریق اینترنت چه حکمی دارد؟؟؟

سلام
من ی سوالی دارم خانمی هستم ک همسرم عراقی است ودر عراق زندکی میکنم ی دختر شیر خوار دارم ک همسرم باسبورتش باره کرد ک خواستم برای دیدن خونوادم ب ایران بیام ک بدون بجم نمیخواستم بیام همسرم کفت ک دوروز برو خونوادت ببین من میام دنبلت منم جون خیلی وقته خونوادم ومادر مریضم ندیده بودم راضی شدک ک برم ک من با اومدن ب ایران مرز بسته شد ووقتی ک ب ایران رسیدم همسرم نماس کرفت ک من ممیخامت نمیتونم باهات زندکی کنم مبدون اینکه من حضور داشته باشم بیش شیخ رفت ومنو طلاق داد طلاق شرعی یعنی تو دادکاه طلاقم نداد غیر رسمی ایا حرام نیست بجم ازم کرفت نمیزاره بجم ببینم وباحرفاش اذیتم میکنه شب وروزم شده کریه دارم دیوونه میشم بخاطر بحم

خوب

سلام خسته نباشید میگن اگه در ماه رمضان گناه کنی باید ۶۰ فقیر سیر کنی
میخواستم بدونم میشه مبلغ شو کمک مستمندان کرونای یا بیماران سرطانی کرد

سلام ،وقت بخیر
بنده متاهل هستم و ساکن سبزوار همسرم دانشجو و به همراه پدر و مادرش ساکن شهر مشهد هستن ومن هفته ای یک بار رفت آمد دارم و به مدت دو تا سه روز اونجا هستم میخواستم بپرسم شرایط نماز و روزه من به چه صورت هست
آیا مسافر محسوب میشم یا باید مدتی که اونجا هستم روزه بگیرم؟

اگر در ماه رمضان ازمایش دهیم روزه ی ما درست است

سلام
شوهرم با خونواده ام دعواشون شده درحال حاضر باهم قهر هستن و از من خواسته ک هیچ رابطه ای بین خونواده ام برقرار نکنم حتی سلام از راه دور ازم خاسته بین خودش و خونواده ام یکی انتخاب کنم، منم واقعا از این شرایط دارم رنج میبرم نمیدونم چیکار کنم آخه مگه میشه مادر پدری ک ی عمر زحمتم کشیدن بهشون بی احترامی کنم😔 از یطرف زندگیم خراب میشه، بچه دارم واقعا موندم چیکار کنم فکر شب روزم شده اعصابم خرابه آرامش ندارم لطفا شما ی راهی جلو من بذارید خواهش میکنم.

سلام علیک در یک روستا یک سنگ بوده که تمام روسنا میدانستند که چنین سنگی هستش ولی نمیدانستند که قیمتیه یک روز اثار باستانی امدن سنگ را ببرن چند نفر از روستا نزاشتن حالا سنگ را بردن در یک جا از روستا گزاشته اند اگر سنگ را ببری و بفروشی ایا گناه داره گناهش چیه البته اگر از پولش هر چی شد باهاش کارکنی ولی اگر ده میلیون شد باهش کار کنی ولی ده میلیون را با مرور خرج روستا کنی گناه داره یانه

سلام ایا می توان کفاره روزه را به همسر پدر بزرگ داد که با پدر بزرگ زندگی می کند و وضعیت مالی ضعیفی دارند

شخصی مبلغی پول در اختیار ما گذاشته و عنوان کرده ک به بچه های یتیم داده شود.حال با وضعیت کنونی آیا میتوانیم آنرا ب خانواده نیازمندانی ک نمی دانیم شرط یتیم بودن را دارند یا نه بدهیم؟؟

باسلام سوالی دارم اگر جواب بدید ممنون میشم..بنده گناهی مرتکب میشدم ک الان خداروشکر نزدیک ب ۳ماه هست که ترکش کردم و نمازامم شکرخدا تاالان قضا نشده ..درحال حاضر همون گناهه بعضی مواقع میاد توذهنم چ خواب چ بیداری و ۱۰۰درصدم مطمئنم ک هیچ نو عکس العملی انجام نمیدم ولی نمیدونم خواب میبینم نمیدونم چی هست ک میفتم تو شک میگم نکنه گناه رو انجام دادم .درحالی ک مطمئنم انجام ندادم ولی شک میکنم ..بنظر شما این ک شک دارم یعنی گناه کردم ؟یعنی گناه رو تکرار کردم؟؟

عدم موافقط پدربزرگ به اجرای صیغه موقت : با سلام خدمت گرامی من جوانی ۲۸ ساله هستم مدتی هست که با معرفی مادرم با یکی از آشنایان وارد رابطه ای شدم.همه چیز به خوبی و خوشی درحال پیشرفت بود که یک مشکل دارد عذابمان میدهد. منو آن دختر مدتی با نظارت خانواده به بررسی هم با ملاقات های تحت نظارت خانواده پرداختیم بعد از اطمینان از تفاهم اولیه مادرم تصمیم گرفت که وضع صیغه موقت را برای آشنایی در چند ماه و اینکه ما باهم بیرون راحتتر برویم مطرح کرد.ابتدا دختر و مادرش کمی جبهه گیری کردند ولی بعد گذشت مدتی و شناخت من قبول به این امرکردند ولی مشکلی که پیش آمد این است که متاسفانه پدردختر ۶ ماه پیش براثر بیماری فوت کردند و حالا قیومشان دردرجه اول پدربزرگ پدری بعد عمو و دایی دختر است حالا بعد از چند جلسه صحبت با دایی و عموی دختر انها راضی به این امر شده اند ولی پدربزرگش می گوید صیغه محرمیت نداریم و باید عقد باشد که با توجه به فوت پدردختر تا ۶ ماه اینده هم رضایت به این امر نمیدهند هیچ کدام از اعضا خانواده(به عقد دایم و جشن).حال ما در طی چندین جلسه دیدار و بیرون رفتن با دختر رابطه عاطفی بین ما شکل گرفته و چون منم مقید به اصول اسلامی هستم به خودم نمی توانم بقبولانم که ۶ ماه با یک دختر نامحرم درارتباط باشم.حال دختر هم از روحیات من آشنا است وبا من موافقه ولی پدربزرگ به هیچ عنوان راضی به خواندن صیغه محرمیت نمی شود وما واقعا در عذابیم و نمیتوانیم این رابطه را تا ۶ ماه معلق نگه داریم و از هم به دور باشیم حال چاره چیست وباید چه کنم؟خواهشا راهنماییم کنیم ببخشید که طولانی شد
صیغه،قبل،از،ازدواج،دایم،دوستی،یا،صیغه،رابطه،طولانی

با تشکر از شما

سلام خسته نباشید من در بیمارستان بخش کرونا کار میکنم لباس های کرونا واقعا کرم وخسته کننده هستن آیا میتوانم روزه نگیرم

سلام من یه سوال داشتم.مادرم بسیار دروغ میگه خیلی دروغ میگه ومدام درحال غیبته اینقدرکه اگه ده دقیقه پیشش بشینم کل فامیلوزیرورومیکنه وخیلیم زورگومنظورم اینه که اگه چیزی توذهنش باشه یعنی همون درسته حرف بقیه رو قبول نمیکنه بااین حرفهاوکارهاش یه خانواده روازهم پاشوندومنجربه طلاق شدبچه ایی یتیم شده وبی و مادر.مدام بین مابچه هاش تفرقه میندازه وکاری کرده که چشم دیدن همدیگرونداشته باشیم. مدتیم هست که پدرمم باهاش یکی شده اونم دروغگوشده منتهاعلنن میگه من دوست دارم و دروغ میگم شماهم بایدازمن اطاعت کنیدوحق بازخواست منوندارید. مدتیه باپدرومادرم قطع رابطه کردم ایاکارم درسته

سلام بخاطر حفظ ابرودست روی قران گذاشتم حالا یکسره بچهام همسرم ضربه میبینن حالا چکار کنم ک خدا ببخشم

سلام.چرا خودکشی گناه؟

سلام حس مکنم خدا توبه منو قبول نمیکنه خیلی توبه شکستم باید چی کار کنم

خدا بزرگتر از اونیه که توبه رو قبول نکنه
یه مثل معروف هست که حتما شنیدین
صد بار اگر توبه شکستی بازآ

سلام من یک جنین ۴ هفته داشتم و آمپول زدم و آن را انداختم، میخواستم بدانم مسئله من چیه؟؟
چند نکته را هم البته باید عرض کنم من توان مالی نداشتم و یک نوزاد شش ماهه داشتم ، مستجر هم بودم.

بر اساس قانون شما مرتکب جرم شدید و باید دیه بدید

دیه لازم نیست منم اینکارو کردم..باید توبه کنی و شوهر هم دیه رو ببخشه بهتون

کدام بخش باید سوال پرسید؟

سلام من دانشجو در شهر دیگری هستم دو ماه به خاطر کرونا نرفتم ان شهر اما الان رفتم و دو روز میخوام بمونم ایا نماز و روزه من صحیح است؟ ولی الان نمیدونستم و روزه ام را خوردم ایا روزه ام قضا است؟

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

دفتر مرکز اسلامی فرانکفورت پاسخگوی هرگونه سوالات شرعی و غیره شما عزیزان میباشد.

با سلام
من از ابتدای سال در شهر Buseck ساکن شده و کحل کارم حدود 10 کیلومتر با اینجا فاصله دارد. آیا پس از ایم مدت میتوانم اینجا را وطن خود محسوب و روزه بگیرم. وطن اصلی من ایران است و قصد دارم حداقل برای چند سال اینجا بمانم.
با تشکر

با عرض سلام و آرزوي قبولی عبادات وطاعات شما. اگر شما بعد از مدتی(مثلا سه ماه یا بیشتر) به قصد اقامت برای زندگی در شهری ساکن شدیداين شهر بعنوان وطن شما محسوب ميشود بنا بر این نمازهای شما کامل بوده و روزه تان نیز صحیح است.

سلام من سوالی داشتم ، من با مردی ازدواج کردم و عقد ماا را تلفنی در ایران خواندن خودمان ساکن المان هستیم بعد از دوماه نامزدی ، نامزد بنده به دلیل نبود بکارت و مشکلات احساسی مرا طلاق دادن و طلاق را باز تلفنی قراعت کردند و من و خانواده ام حضور نداشتیم . حال تکلیف مهریه من چه میشود؟ ایا طلاق جاری شده صحیح است؟ انها به من مهریه ندادن و گفتند چون من دروغ گفته ام و باکره نبودن را پنهان کرده ام مستحق دریافت مهریه نیستم . در صورتیکه من با نامزدم بعد از صحبت کردم و قرار بود عدم بکارت رازی بین ما بماند اما در وقت مشکلات راز مرا فاش نمودند و به همه گفتند . حال پدر و مادر بنده از این وضعیت احساس نارضایتی دارند و میگویند با ناموس ما و ابروی ما بازی شده . تکلیف چیست؟ ایا طلاق صحیح است ؟ ایا من میتوانم برای درخواست مهریه اقدام کنم؟ من هیچ مدرکی در دست ندارم .

خانم نوریه حسینی سلام علیکم
با توجه به پیچیده بودن مسئله و وجود موضوعات مختلف در سوال شما، آمادگی داریم که پس از تعیین وقت ملاقات از طریق سایت ، در مرکز و به صورت حضوری به سوالات شما پاسخ دهیم .پرسش و پاسخ مسائل شرعی آنلاین

سلام وقت بخیر
چرا اول ماه مبارک رمضان در این وبسایت 24 آپریل اعلام شده اما در وبسایت هایی که به انگلیسی جستجو میکنیم 25 آپریل. آیا تفاوت در نحوه محاسبه فقه شیعه و سنی است یا دلیل دیگری دارد؟
با تشکر

با سلام
بر اساس مبانی متفاوت فقهی میان برادران اهل سنت و مسلمانان شیعه در خصوص اثبات اول ماه قمری، در برخی موارد می تواند اختلاف در آغاز و پایان ماههای قمری وجود داشته باشد

سلام خسته نباشيد مادر من تازه رفته ألمان و انجا ماندگار است مي خواست بداند أيا ساعت وقتهاي افطار در شهرهاي ألمان فرق مي كنه مأدرم در أطراف بن زندگي ميكند من أوقات شرعي فرانكفورت را دارم أيًا به همان أوقات فرانكفورت بگيره صحيح است

با سلام و ادب
مادر محترمه شما می تواند از طریق مراجعه به سایت مرکز اسلامی هامبورگ اوقات شرعی شهر بن را دریافت کنند و با توجه به فاصله محل سکونتشان با این شهر بر اساس ساعات شرعی بن عمل نمایند

برای نظر سنجی بعدی، نام، ایمیل و وب سایت خود را در این مرورگر ذخیره کنید.

مرکز فرهنگ اسلامی فرانکفورت سازمانی مردم نهاد است که به منظور حفظ و ارتقاء هویت و اندیشه دینی و اخلاق انسانی – اسلامی مسلمانان با تمرکز بر مسلمانان شیعه تشکیل گردیده است.

Zentrum der Islamischen Kultur Frankfurt e.V.

 

Bank: Frankfurter Sparkasse

IBAN: DE 0450 0502 0102 0047 8117

BIC: HELADEF1822

Konto Nr.: 200478117

BLZ : 50050201

Zentrum der Islamischen Kultur Frankfurt e.V.

 

Eschborner Landstraße 79
60489 Frankfurt am Main

Tel.: +49 69 90744290
Fax: +49 69 907442929
E-Mail: office@izfrankfurt.de

۲۰۱۸ © کلیه حقوق متعلق به مرکز اسلامی فرانکفورت میباشد. طراحی و توسعه توسط شرکت 

Auto verkaufen

Motorschaden

Motorschäden

wirtschaftlicher Totalschaden

Unfallwagen Ankauf

Unfallwagen verkaufen

Unfallschaden

Motorschaden Ankauf

Motorschäden Ankauf

Motor defekt

Was ist mein Auto wert

Dieselskandal

Autokredit Widerruf

Auto Kredit Widerruf

Widerruf Autokredit

پرسش و پاسخ مسائل شرعی آنلاین

Widerruf Auto kredit

Badmöbel Frankfurt

Badstudio Frankfurt

Duschkabine Frankfurt

Fliesen Frankfurt

Fliesenstudio Frankfurt

anlageemission

anlegerschutzanwälte

anleihe emittieren

anleiheemission

anleihe emission

anwalt anlegerschutz

beraterhaftung

emissionsbegleitung

haftung anlageberater

haftung anlagevermittlung

haftung kapitalanlage

picam piccor

piccor picam

schadensersatz berater

schadensersatz kapitalanlage

schadensersatz vermittler

vermittler haftung

vermittlerhaftung

Schweißprodukte Mainz

Schweiß produkte Mainz

Schweißmaschine mieten Frankfurt

Schweißmaschine mieten Mainz

Schweißmaschine mieten Wiesbaden

Schweißmaschinen Reparatur Frankfurt

Schweißmaschinen Reparatur Mainz

Schweißmaschinen Reparatur Wiesbaden

Schweißtechnik Mainz

Schweißdraht

Schweißmaschinen Service Frankfurt

Schweißmaschinen Service Mainz

Schweißmaschinen Service Wiesbaden

Schweißdraht Frankfurt

Schweißdraht Mainz

Schweißdraht Wiesbaden

flüssiggas aschaffenburg

flüssiggas darmstadt

flüssiggas gießen

flüssiggas hanau

flüssiggas mainz

flüssiggas wiesbaden

gase aschaffenburg

gase darmstadt

gase gießen

gase hanau

gase mainz

gase wiesbaden

medizinische gase aschaffenburg

medizinische gase darmstadt

medizinische gase gießen

medizinische gase hanau

medizinische gase mainz

medizinische gase wiesbaden

propangas aschaffenburg

propangas darmstadt

propangas gießen

propangas hanau

propangas mainz

propangas wiesbaden

technische gase aschaffenburg

technische gase darmstadt

technische gase gießen

technische gase hanau

technische gase mainz

technische gase wiesbaden

gasflasche kaufen

Führerscheinkontrolle

Leasing Rückgabe Schäden

Schadenmanagement

UVV Prüfung

cellulite behandlung frankfurt

cellulite behandlung offenbach

cryo 4s frankfurt

cryo 4s offenbach

gesichtsbehandlung frankfurt

gesichtsbehandlung offenbach

hydrafacial frankfurt

hydrafacial offenbach

ipl frankfurt

ipl offenbach

laser frankfurt

laser offenbach

shr offenbach

shr frankfurt

Glaserei Hanau

Duschabtrennung Hanau

GLaserei Bad Homburg

Duschabtrennung Bad Homburg

GLaserei Offenbach

Vordächer Offenbach

Vordächer Hanau

Duschabtrennung Offenbach

Vordächer Bad Homburg

Glastür Hanau

Markisen Hanau

Glastür Frankfurt

Markisen Bad Homburg

Markisen Offenbach

Duschabtrennung Frankfurt

Vordächer Frankfurt

Glasdruck

Glaserei Frankfurt

Glastür Bad Homburg

Glastür Offenbach

Markisen Frankfurt

Nachhilfe

Nachhilfe Englisch

Nachhilfe Mathe

Nachhilfe Deutsch

Online Nachhilfe

Online Nachhilfe Mathe

Online Nachhilfe Deutsch

Online Nachhilfe Englisch

Onlinenachhilfe

Onlinenachhilfe Mathe

Onlinenachhilfe Deutsch

Onlinenachhilfe Englisch

Aufklärungsfilme frankfurt

webdesign werbeagentur frankfurt

Firmenfotos frankfurt

printdesign frankfurt

Print design frankfurt

Individuelles Design frankfurt

OpenCart frankfurt

Keywordanalyse frankfurt

webdesign angebot frankfurt

große werbeagentur frankfurt

werbeagenturen in frankfurt

online werbeagentur frankfurt

medienagentur frankfurt

große werbeagenturen frankfurt

werbeagentur in frankfurt

webdesign agentur frankfurt

werbeagenturen frankfurt

werbeagentur frankfurt

Plentymarkets frankfurt

werbeagentur frankfurt am main

seo agentur frankfurt am main

werbeagenturen frankfurt am main

webdesign agentur frankfurt am main

suchmaschinenoptimierung wordpress frankfurt

WooCommerce frankfurt

google seo frankfurt

local seo frankfurt

Logodesign frankfurt

suchmaschinenoptimierung kosten frankfurt

bootstrap frankfurt

suchmaschinenoptimierung agentur frankfurt am main

webdesign frankfurt am main

seo agentur frankfurt

onpage seo frankfurt

Mitarbeiterfotos frankfurt

Individuelle Programmierung frankfurt

werbeagentur hanau

frankfurt werbeagentur

designagentur frankfurt

kommunikationsagentur frankfurt

on page seo frankfurt

logo design frankfurt

offpage seo frankfurt

Suchmaschinenoptimierung google Frankfurt

css3 frankfurt

seo marketing frankfurt

Briefumschläge frankfurt

Briefpapier frankfurt

seo frankfurt am main

off page seo frankfurt

Rollups frankfurt

suchmaschinenoptimierung agentur frankfurt

webdesign frankfurt

Responsive Webdesign frankfurt

foto design frankfurt

folder frankfurt

Shopware frankfurt

grafikdesign frankfurt

suchmaschineoptimierung frankfurt

web design frankfurt

Businessfotos frankfurt

online agentur frankfurt

suchmaschinenoptimierung frankfurt am main

grafiker frankfurt

seo suchmaschinenoptimierung frankfurt

seo frankfurt

Stempel frankfurt

Suchmaschinenoptimierung frankfurt

werbeagentur seo

design agentur frankfurt

webdesign hanau

seo werbeagentur

Bedruckung frankfurt

online marketing agentur frankfurt

webdesign und seo

internetagentur frankfurt am main

marketing agentur frankfurt

wordpress frankfurt

Moderne Webseiten frankfurt

php frankfurt

html5 frankfurt

html frankfurt

onlineshop frankfurt

online shop frankfurt

Magento frankfurt

Onlinemarketing frankfurt

Online marketing frankfurt

E-Commerce frankfurt

ECommerce frankfurt

Flyer frankfurt

Visitenkarten frankfurt

Postkarten frankfurt

Kataloge frankfurt

Broschüren frankfurt

Magazine frankfurt

Banner frankfurt

Displays frankfurt

Roll-Up Displays frankfurt

art frankfurt

Folien frankfurt

Beschriftungen frankfurt

Poster frankfurt

druckerei frankfurt

Film und Foto frankfurt

film frankfurt

Video frankfurt

foto frankfurt

Fotografie frankfurt

Imagefilme frankfurt

Illustrator frankfurt

Animation frankfurt

werbeagentur neubrandenburg

ufo frankfurt

website erstellen

internetagentur

webseite erstellen

webentwicklung

webdesign agentur

google werbung

grafikdesign frankfurt am main

suchmaschinenoptimierung

webdesign offenbach

online marketing agentur

kreativagentur frankfurt

homepage erstellen

internetseite erstellen

internetagentur frankfurt

homepage erstellen lassen

marketing agentur

seo beratung

werbeagentur

webagentur

seo optimierung

suchmaschinenmarketing

agentur frankfurt

corporate design

seo analyse

grafikdesigner

webdesigner ausbildung

webseite

barrierefreies webdesign

backlink analyse

webdesign blog

seo analyse tool

webdesign freelancer

webdesign kurs

suchmaschinenoptimierung kostenlos

werbeagentur darmstadt

online agentur

datenschutz website

webdesign wiesbaden

webdesigner gehalt

web design landing page

webdesign schweinfurt

design agentur münchen

webdesign reutlingen

webdesign halle

responsive webseite

webdesign jobs

webdesign aschaffenburg

webdesign programm

webdesign firma

internetagentur stuttgart

best webdesign

website agentur

homepage designer

wordpress webdesign

webdesign awards

web design software

joomla seo

web agentur

wordpress suchmaschinenoptimierung

modernes webdesign

webdesigner gesucht

seo freelancer

webseitenoptimierung

webdesign wordpress

webdesigner werden

website gestalten

webdesign günstig

homepage design

webdesign preise

webdesign regensburg

seoshop

webseiten design

content management systeme

profi webdesign

seo seiten

webdesign anbieter

website design programm

mediendesign agentur

website check seo

webdesign offenburg

web designer programm

webdesign professionell

website content management

webdesign werbung

online webdesigner

webdesign joomla

werbeagentur grafikdesign

seo analyse kostenlos

webdesign für mac

wie wird man webdesigner

websitegestaltung

webgestalter

seo analyse online

webdesign grafikdesign

webdesign gestaltung

website design erstellen

design werbeagentur

webdesign über uns

rwd responsive web design

webseiten suchmaschinenoptimierung

homepage seo

business webdesign

werbeagentur homepage

print und webdesign

web development frankfurt

prämierte webseiten

werbeagentur preise

webdesign preisliste

seo analyse website

seo cms

gutes webdesign

webdesign bad homburg

suchmaschinenoptimierung beratung

internetagentur seo

webseiten designer

webdesign online

webdesigner finden

website suchmaschinenoptimierung

homepage erstellen frankfurt

professionelles webdesign

suchmaschinenoptimierung wordpress

seo homepage

werbeagentur webdesign

professioneller webdesigner

preise webdesign

responsive web design software

webdesign seo

seo webdesign

webdesign und suchmaschinenoptimierung

günstiges webdesign

webdesign suchmaschinenoptimierung

webdesigns

web designer frankfurt

homepage agentur

web design tools

agentur für suchmaschinenoptimierung

suchmaschinenoptimierung preise

seo html

suche webdesigner

webdesign frankfurt preise

webdesign referenzen

open source content management system

web designer werden

art web design

webdesign werbeagentur

internetagentur webdesign

homepage webdesign

suchmaschinenoptimierung website

wie werde ich webdesigner

internetseite design

werbeagentur design

logo webdesign

webdesign mit wordpress

designer webseiten

joomla webdesign

onlineshop webdesign

homepage designer gesucht

webdesign mac

professionelle suchmaschinenoptimierung

webdesign deutschland

webdesign internetagentur

beratung suchmaschinenoptimierung

webdesign layout

werbeagentur suchmaschinenoptimierung

agentur website

agentur für webdesign

webdesign homepage

webdesign marketing

internetagentur suchmaschinenoptimierung

homepage suchmaschinenoptimierung

software webdesign

corporate webdesign

webdesign erstellen

webdesign onlineshop

angebot webdesign

seo design

top webdesign

website angebot

website design kosten

Basicwerbeagentur frankfurt

Basic werbeagentur frankfurt

Hadi Sohbati

پرسش و پاسخ مسائل شرعی آنلاین
پرسش و پاسخ مسائل شرعی آنلاین
0

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.